TS Wisła Kraków SA

Konkurs: Wiślacki Smok - dogrywka

8 miesięcy temu | 16.09.2023, 13:32
Konkurs: Wiślacki Smok - dogrywka

Pod koniec marca ogłoszony został konkurs na projekt Wiślackiego Smoka. Szansę na przedstawienie swoich pomysłów na klubową maskotkę, która miałaby towarzyszyć piłkarzom przy boisku oraz podczas ważnych wydarzeń, mieliście Wy, kibice!

Otrzymaliśmy od Was osiem prac konkursowych, lecz chcielibyśmy poszerzyć liczbę propozycji, dlatego czas na dogrywkę, która wyłoni finalny projekt. Jej szczegóły przekażemy w poniedziałek 18.09, a teraz zachęcamy do zapoznania się z galerią dotychczasowych projektów. Sponsorem Wiślackiego Smoka będzie nasz Partner - firma Very Well.

Wiślacki Smok to nieodłączny element R22. Dotychczas strój maskotki przywdziewali: Stanisław Sękiewicz, a wcześniej Tadeusz Kuś. Wybór ostatecznego projektu pozostaje dla nas niezwykle ważny, podobnie jak dla całej społeczności, dlatego chcemy, aby nowy Smok łączył w sobie wszystkie pożądane przez nas cechy.UWAGA! Osoby, które wzięły w pierwszym etapie konkursu mogą odebrać upominki w kasach Officiach Fanshop od poniedziałku 18.09 w godzinach otwarcia sklepu.

Udostępnij