Jaroch: Nie mogliśmy znaleźć sposobu na obronę Puszczy

2 lata temu | 04.09.2022, 15:21

Wywiad po meczu #WISPUN.

„Zaczęliśmy mecz dobrze - strzeliliśmy bramkę, mieliśmy sytuację na drugą, jednak od 20. minuty zaczęło dziać się coś złego. Przestaliśmy grać, przestaliśmy panować nad sytuacją na boisku, czego efektem były trzy stracone bramki. Wszystkie po stałych fragmentach gry, na które byliśmy przecież wcześniej uczulani- rozpoczął Jaroch, dodając: „W drugiej połowie próbowaliśmy gonić wynik, ale się to nie udało. Wiedzieliśmy, że Puszcza to zespół mocny fizycznie, jednak zdecydowanie zbyt łatwo dochodzili do sytuacji i strzelali bramki”.

Bezskutecznie

Druga połowa rozpoczęła się wynikiem 1:3, krakowianie próbowali odrabiać straty, ale nie zdołali odwrócić losów piątkowego pojedynku. „Impulsem na pewno byłaby bramka kontaktowa, którą strzeliliśmy, ale stało się to za późno i nie wystarczyło nam czasu na wyrównanie. Tak naprawdę nie mogliśmy znaleźć sposobu na obronę Puszczy- kontynuował Wiślak.

Złamać Stal

W najbliższą sobotę Wisła zmierzy się ze Stalą Rzeszów. Po dwóch ligowych porażkach z rzędu piłkarze Białej Gwiazdy mają przed sobą intensywny czas. „Pojedziemy do Rzeszowa z myślą o trzech punktach. Musimy mocno wziąć się w garść, przepracować dobrze tydzień i wrócić do Krakowa z pełną pulą” - zakończył Bartosz Jaroch.