TS Wisła Kraków SA

Informacja na temat punktów cateringowych przy R22

1 tydzień temu | 08.07.2024, 12:00
Informacja na temat punktów cateringowych przy R22

W czwartek 11 lipca Wiślacy rozpoczną zmagania w eliminacjach do Ligi Europy. W związku ze zbliżającym się pierwszym meczem domowym w ramach rozgrywek 2024/2025 przestawiany informacje na temat reorganizacji stref gastronomicznych.

DMD Group podczas spotkań rozgrywanych przy R22 obsługiwać będzie 83 punkty kasowe, co ma pomóc w płynności obsługi. Jest to ponad dwa razy więcej stref niż na ostatnim meczu poprzedniego sezonu, co przy pełnym obłożeniu (33 000 kibiców) pozwoli osiągnąć średnią poniżej 400 os. na kasjera. Dodatkowo, aby rozładować kolejki oraz odciążyć klasyczne punkty zostaną stworzone dodatkowe miejsca do zakupu napojów - tzw. „wyspy piwne”.

Z kolei przy największych punktach cateringowych (np. na górnym E) zostaną wydzielone mniejsze punkty sprzedażowe oznaczone napisem TYLKO PIWO, by osiągnąć efekt taki sam, jak na każdej wyspie. Firma DMD zainwestowała również w sprzęt m.in do przygotowania zapiekanek.

Zmiany dotyczyć będą także zewnętrznego punktu zlokalizowanego na parkingu przed sektorem C od strony ulicy Reymonta. Tam rozdzielona zostanie sprzedaż piwa i grilla, a wyspa zyska dodatkowe punkty kasowe.

Zapraszamy do wcześniejszego przychodzenia na stadion przed meczem z KF Llapi. Już od godziny 16.00 czekać będzie na Was miasteczko z atrakcjami i ze strefą gastronomiczną.

Do zobaczenia!

Udostępnij