TS Wisła Kraków SA

Grupy Szkolne na mecz #WISBBT

1 tydzień temu | 14.05.2024, 11:56
Grupy Szkolne na mecz #WISBBT

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dla grup szkolnych, które zechcą wziąć udział w meczu #WISBBT. 

Informacje dla uczniów szkół podstawowych:

★ Kompletne zgłoszenia uprawniające do otrzymania biletów grupowych należy przesłać najpóźniej na 6 dni przed każdym spotkaniem do godziny 12.00. Zgłoszenia można wysyłać na dwa tygodnie przed meczem, nawet jeśli nie została uruchomiona sprzedaż biletów.

★ Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany sektora bądź zmniejszenia liczby dostępnych biletów.

★  Bilety grupowe sprzedawane są w cenie 5 zł/os.

★ Na każde dziesięć osób w danej grupie przysługuje bilet dla jednego opiekuna w cenie 5 zł, pozostali opiekunowie zobligowani są do uiszczenia opłaty w wysokości 40 zł/os.

Informacje dla uczniów szkół średnich:

★ Kompletne zgłoszenia uprawniające do otrzymania biletów grupowych należy przesłać najpóźniej na 6 dni przed każdym spotkaniem do godziny 12.00.

★ Zgłoszenia można wysyłać na dwa tygodnie przed meczem, nawet jeśli nie została uruchomiona sprzedaż biletów.

★Wszystkim uczestnikom zapewniamy bilety na Sektorze G. W przypadku zapełnienia tego sektora, jeżeli będzie taka możliwość, grupy otrzymają bilety na inne wybrane sektory. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany sektora bądź zmniejszenia liczby dostępnych biletów.

★   Bilety grupowe sprzedawane są w cenie 15 zł/os.

★  Na każde dziesięć osób w danej grupie przysługuje bilet dla jednego opiekuna w cenie 15 zł, pozostali opiekunowie zobligowani są do uiszczenia opłaty w wysokości 40 zł/os.

ZGŁOSZENIA

★ Zgłoszenia przyjmowane będą tylko na specjalnych formularzach - do pobrania:

TUTAJ

TUTAJ

★Prawidłowo wypełnione formularze prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

★Wszystkie pola dotyczące danych osobowych uczestników i danych kontaktowych muszą być uzupełnione, w przeciwnym przypadku formularz nie zostanie zaakceptowany.

★Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na dokładne i poprawne wpisywanie numerów PESEL, ponieważ nie ma możliwości poprawy numeru PESEL po przesłaniu listy. Osoby, których numery PESEL będą błędne nie będą mogły wejść na stadion!

★Poprawność numerów można sprawdzić na wielu stronach internetowych, wpisując w wyszukiwarce „kalkulator numerów PESEL”.

★Pismo z danej placówki/organizacji musi być podpisane przez jej kierownika/dyrektora. Zgłoszenia przyjmujemy od liczby 10 osób.

WAŻNE INFORMACJE

★ Każdy kibic wybierający się na mecz Wisły Kraków musi posiadać w momencie wchodzenia na stadion dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

★ Osoba posiadająca już bilet na mecz lub karnet nie ma możliwości otrzymania biletu grupowego - prosimy o niedopisywanie takich osób do listy.

★ Nie ma możliwości wnoszenia na mecz butelek, termosów itp. - na stadionie znajdują się punkty cateringowe. Każdy opiekun grupy zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem meczów organizowanych na stadionie Wisły i informacji przekazanie do wiadomości grupy.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt:

E-mail: [email protected] | Telefon: 789-406-375

Godziny funkcjonowania Punktu Obsługi Kibica:

★  poniedziałek - piątek: 11.00 -19.06

★  sobota i niedziela: 10.00-16.00

★  dni meczowe w weekend: 10.00 - do zakończenia pierwszej połowy

★  dni meczowe w tygodniu: 11.00 - do zakończenia pierwszej połowy

Udostępnij