CLJ U-18: Escola pokonana. Trzy punkty zostają w Krakowie

3 lata temu | 21.11.2020, 14:56

Sprawozdanie z meczu CLJ U-18.

Obie drużyny weszły w spotkanie zmotywowane do walki o trzy punkty. Pierwsza połowa obfitowała w wiele ciekawych akcji wykreowanych przez zawodników Wisły i Escoli, lecz bliżej objęcia prowadzenia byli piłkarze z Krakowa. Już na początku meczu Piotr Starzyński znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, której jednak nie wykorzystał. Później blisko szczęścia był Kacper Chełmecki, ale futbolówka trafiła w słupek i obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku 0:0.

A jednak Wisła!

Druga połowa meczu rozpoczęła się pod dyktando gospodarzy. Przewagę krakowian udokumentował trafieniem Kacper Duda, który w 66. minucie po zagraniu Piotra Starzyńskiego posłał piłkę do siatki, tym samym otwierając wynik spotkania. Nie oznacza to jednak, że swoich szans nie mieli goście, ale ich poczynania okazały się nieskuteczne. O ostatecznym zwycięstwie Wisły przesądził gol zdobyty przez Mateusza Magdziarza w doliczonym czasie gry.

CLJ U-18: Wisła Kraków - Escola Varsovia 2:0 (0:0)