Bardzo wysokie zwycięstwo piłkarek krakowskiej Wisły

2 lata temu | 04.10.2021, 09:45

Wygrana Wiślaczek.

Bramki po obu stronach

Sobotnie spotkanie pomiędzy AP Szaflary oraz krakowską Wisłą rozpoczęło się od mocnego uderzenia Wiślaczek, które podczas pierwszych 45 minut stworzyły sobie więcej okazji do zdobycia bramek, choć w niektórych fragmentach wkradało się  nieco chaosu. Nie przeszkodziło im to jednak w strzeleniu trzech goli swoim rywalkom, na co piłkarki AP Szaflary odpowiedziały wyłącznie jednym trafieniem. Gole dla zespołu spod Wawelu strzelały Małgorzata Kołodziejska oraz dwukrotnie Kinga Łatka.

Kontynuowanie przewagi

Druga połowa meczu Białej Gwiazdy to już zdecydowana dominacja drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Żądło. Krakowiankom w trakcie drugiej części starcia udało się jeszcze czterokrotnie zaskoczyć obronę rywalek, co sprawiło, że spotkanie ostatecznie zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem Wisły Kraków aż 7:1. Po zmianie stron dwie bramki dołożyła niezwykle skuteczna w tym sezonie Kinga Łatka, a po jednym trafieniu zaliczyły Aleksandra Łagowska, a także Wiktoria Olszewska.

AP Szaflary – UKS Wisła Kraków 1:7 (1:3)
Bramki dla Wisły: Kinga Łatka x4, Małgorzata Kołodziejska, Wiktoria Olszewska, Aleksandra Łagowska

Skład Wisły Kraków: Bulanda – Heryan, Rakoczy, Szczypińska, Woźniak, Pokorniak, Biernacka, Łatka, Łagowska, Kołodziejska, Olszewska