TS Wisła Kraków SA

MAXFLIZ VIP GOLD

Strefa Maxfliz VIP Gold to ekskluzywnie urządzona przestrzeń dla sportu, biznesu i rozrywki. Miejsce to dedykowane jest wymagającym kibicom, zapewnia komfort i wygodę śledzenia piłkarskich wydarzeń.

 miejsce za ławką rezerwowych Wisły ;

 bufet z daniami ciepłymi – godzinę przed meczem i w przerwie;

 bufety z zimnymi przekąskami i deserami;

 napoje zimne i gorące, piwo;

 dostęp do sąsiedniej Strefy VIP Lounge;

 miejsce parkingowe przy zakupie 4 biletów (wymagana rezerwacja);

 znakomite miejsce na spotkania biznesowe;

 możliwość korzystania 2h przed i 2h po meczu.

Eleganckie wnętrze Strefy Maxfliz VIP Gold zostało zaprojektowane tak, aby goście mogli spędzić komfortowo czas przed meczem, w przerwie oraz po ostatnim gwizdku sędziego. Dzięki klimatycznemu designowi przestrzeń doskonale nadaje się do biznesowych spotkań oraz rozmów o piłce przy aromatycznej kawie.
Goście Strefy Maxfliz VIP Gold mają bezpośredni dostęp do sąsiadującej przestrzeni VIP Lounge, z której wnętrza, przez przeszklenia można zobaczyć zawodników przygotowujących się do wyjścia na murawę i poczuć emocje, jakie towarzyszą drużynom w tej znaczącej chwili.

Oferta biletów do Strefy VIP > PDF

Oferta karnetów na sezon 2024/2025 do Strefy Maxfliz VIP Gold > PDF 

Zobacz WIRTUALNY SPACER* z sezonu 2023/2024 po Strefie VIP -  LINK

*Wirtualny spacer został zrealizowany przez firmę K2 Wirtualne Spacery w sezonie 2023/2024


By dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Działem Sprzedaży Biletów VIP:

+48 789 406 372
vip@wislakrakow.com


Najczęściej zadawane pytania

W Strefie VIP nie narzucamy zasad dotyczących ubioru, jednak preferowanym stylem i najczęściej wybieranym Przez naszych Gości są smart lub business casual. Natomiast ze względu na specyfikę miejsca oczywiście mile widziane są koszulki piłkarskie Białej Gwiazdy oraz barwy klubowe.
Goście Strefy Maxfliz VIP Gold mogą korzystać z oferty cateringowej podanej w formie bufetów. W menu znajdują się dania gorące (podawane godziné przed meczem i w przerwie), zimna płyta, desery. W Strefie można również napić się kawy, herbaty, napojów soft oraz piwa do 3,5%. >
Z uwagi na mocno ograniczoną liczbę miejsc na parkingu VIP istnieje możliwość uzyskania 1 miejsca parkingowego przy zakupie 4 biletów Gold po uprzedniej rezerwacji. Wjazdówkę udostępnić możemy tylko w przypadku, gdy są jeszcze wolne miejsca. Informacje o dostępności można uzyskać pod adresem [email protected].