TS Wisła Kraków SA

MAXFLIZ VIP GOLD

PDFStrefa Maxfliz VIP Gold to ekskluzywnie urządzona przestrzeń dla sportu, biznesu i rozrywki. Miejsce to dedykowane jest wymagającym kibicom, zapewnia komfort i wygodę śledzenia piłkarskich wydarzeń.

 miejsce z najlepszą widocznością na stadionie;

 bufet z daniami ciepłymi, zimnymi przekąskami, deserami;

 napoje zimne i gorące, piwo;

 możliwość spotkania piłkarzy Białej Gwiazdy i legend klubu;

 okazjonalne atrakcje dodatkowe;

 miejsce parkingowe przy zakupie 4 biletów (wymagana rezerwacja);

 znakomite miejsce na spotkania biznesowe;

 możliwość korzystania 2h przed i 2h po meczu.

Jeżeli zależy Ci na doświadczeniu pełnego pakietu możliwości, jakie oferuje nasza Strefa VIP zapraszamy do oglądania meczów Wisły Kraków z trybun Strefy Maxfliz VIP Gold. Już na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem będziesz mógł skorzystać z oferty gastronomicznej, która zawiera dania ciepłe, przekąski, desery i napoje. Zanim zabrzmi Hymn Białej Gwiazdy dzięki przeszkleniom zobaczysz z wnętrza Strefy zawodników przygotowujących się do wyjścia na murawę i poczujesz emocje, jakie towarzyszą drużynom w tej znaczącej chwili.

Eleganckie wnętrze Strefy Maxfliz VIP Gold zostało zaprojektowane tak, aby goście mogli spędzić komfortowo czas przed meczem, w przewie oraz po ostatnim gwizdku sędziego. Dzięki klimatycznemu designowi przestrzeń doskonale nadaje się zarówno do biznesowych spotkań, jak i spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Oferta biletów do Strefy Maxfliz VIP Gold > PDF

Oferta karnetów na sezon 2023/2024 do Strefy Maxfliz VIP Gold > PDF

Zobacz WIRTUALNY SPACER* po Strefie VIP - LINK

*Wirtualny spacer został zrealizowany przez firmę K2 Wirtualne Spacery


By dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Działem Sprzedaży Biletów VIP:

+48 789 406 372
vip@wislakrakow.com


Najczęściej zadawane pytania

W Strefie VIP nie narzucamy zasad dotyczących ubioru, jednak preferowanym stylem i najczęściej wybieranym Przez naszych Gości są smart lub business casual. Natomiast ze względu na specyfikę miejsca oczywiście mile widziane są koszulki piłkarskie Białej Gwiazdy oraz barwy klubowe.
Goście Strefy Maxfliz VIP Gold mogą korzystać z oferty cateringowej podanej w formie bufetów. W menu znajdują się dania gorące, zimna płyta, desery. W Strefie można również napić się kawy, herbaty, napojów soft oraz piwa do 3,5%. Przykładowe menu > PDF WKRÓTCE
Z uwagi na mocno ograniczoną liczbę miejsc na parkingu VIP istnieje możliwość uzyskania 1 miejsca parkingowego przy zakupie 4 biletów Gold po uprzedniej rezerwacji. Wjazdówkę udostępnić możemy tylko w przypadku, gdy są jeszcze wolne miejsca. Informacje o dostępności można uzyskać pod adresem [email protected].