TS Wisła Kraków SA

Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Widzewem Łódź

1 miesiąc temu | 28.02.2024, 13:34
Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Widzewem Łódź

Przyszedł czas na pucharowe starcie #WISWID! Dla osób, które zakupiły wejściówki na ten mecz przygotowaliśmy tradycyjnie szereg różnych aktywności.

Apelujemy o ostrożność na drogach i wcześniejsze przybycie na stadion, które pozwoli nam wszystkim na uniknięcie kolejek. Wychodząc z domu nie zapomnijcie o dowodzie osobistym lub o innym dokumencie potwierdzającym Waszą tożsamość. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 18:30.

Po raz kolejny w tym sezonie będziemy grać wspólnie z firmą PRODiM. Zazwyczaj możecie spotkać się z ofertą firmy przy okazji meczów naszej Akademii, drugiej drużyny oraz sekcji Amp Futbol. Firma Oskara Niezabitowskiego - wieloletniego kibica Białej Gwiazdy, Socio i Członka Rady Nadzorczej z ramienia Socios Wisła Kraków – wystąpi dziś także w roli Sponsora Meczu!

Od godziny 19:00 na dole sektora E będą mogli państwo lepiej zapoznać się z Igorem Sapałą, a na Sektorze Rodzinnym z Miki Villarem. Dodatkowo właśnie w tym sektorze na najmłodszych fanów czekać będą atrakcje, w tym malowanie twarzy, koło fortuny czy FIFA. Na Sektorze Rodzinnym znajdziecie podobne aktywności oraz gry od Smart Games.

Niespodzianek ciąg dalszy! W ramach „Spotkaj Wiślaka” od 19:00 na górze sektora E zjawi się wybitny bramkarz, który dzięki swojej charyzmie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich bramkarzy. Mowa tu oczywiście o Radosławie Majdanie!

Przypominamy, że aby umilić Wam czas spędzony na stadionie - we współpracy z DMD Events Group - przygotowaliśmy rozszerzoną ofertę cateringową. Jest ona stale rozwijana tak, aby jak najpełniej spełnić Państwa oczekiwania w tym zakresie.

Pamiętajcie o zakupach w Official Fanshop, gdzie czeka na Was dedykowana kolekcja pod mecz Wisła - Widzew!

Przed wejściem na stadion prosimy o sprawdzenie metody dostarczenia biletu lub karnetu wybranej przy zakupie. W przypadku wybrania opcji:

- Wydruk samodzielny - w tym wypadku należy pobrać bilet lub okazać go na telefonie. Dotyczy to także osób, które posiadają Kartę Kibica, ale przy dokonaniu zakupu biletu lub karnetu wybrali wydruk samodzielny;

- Karta Kibica - przy wybraniu tej metody dostarczenia, osoby posiadające bilet na mecz lub karnet wchodzą na stadion poprzez odbicie na bramkach wejściowych swoich Kart Kibica;

- Wirtualna karta - osoby, które przy zakupie biletu lub karnetu wybrały formę dostarczenia karta wirtualna wchodzą na wygenerowany kod na telefonie.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie daty ważności KK!

W jaki sposób sprawdzić formę wybraną przy kupnie karnetu lub biletu:
1. Zaloguj się do swojego profilu;
2. Po zalogowaniu wybierz zakładkę konto;.
3. Następnie pojawią się zakupione produkty;
4. Kliknij w bilet lub karnet;
5. Pod twoimi danymi osobowymi pojawi się metoda dostarczenia.

UWAGA! Osoby, które posiadają bilety i karnety w swoich telefonach, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami wejścia na obiekt przy pomocy systemu Wallet.


Do zobaczenia!


Udostępnij