TS Wisła Kraków SA
Zapowiedzi

#WISTYC: Dobrze zacząć wiosnę przy R22

4 miesiące temu | 22.02.2024, 13:00
#WISTYC: Dobrze zacząć wiosnę przy R22

W piątkowy wieczór 23 lutego piłkarze Wisły po raz pierwszy w rundzie wiosennej zaprezentują się przed własnymi kibicami. Do Krakowa przyjedzie obecny wicelider ligowej tabeli - GKS Tychy. Gwizdek rozpoczynający to niezwykle interesujące spotkanie zaplanowano na godzinę 20:30.

Nasz najbliższy rywal rozegrał w środku tygodnia swój zaległy mecz z 17. kolejki ligowej. Podróż tyszan do Łęcznej zakończyła się porażką 0:2 w starciu przeciwko lokalnemu Górnikowi. Przy obecnym układzie tabeli Wiślacy tracą do GKS-u zaledwie trzy punkty, co w obliczu zwycięstwa i sprzyjających rezultatów na innych boiskach mogłoby wywindować naszą drużynę na miejsce premiowane bezpośrednim awansem. Nie będzie to jednak z całą pewnością łatwe, ponieważ przyjezdni za wszelką cenę będą chcieli uniknąć straty punktowej w dwóch kolejnych spotkaniach.

Trójkolorowi prezentują się w obecnym sezonie niezwykle solidnie i również chcą zagwarantować sobie udział w kolejnej edycji rozgrywek na poziomie Ekstraklasy. Zawodnicy Białej Gwiazdy mogli się o tym przekonać już przy okazji sierpniowego wyjazdu do Tych, który zakończył się dla Wisły przegraną 0:1.

Tym razem jednak nasi piłkarze będą mogli liczyć na wsparcie trybun, które już niejednokrotnie pokazywały swoją uskrzydlającą siłę. W tym miejscu chcielibyśmy raz jeszcze serdecznie zaprosić do zakupu karnetów oraz wejściówek na to spotkanie. Na tą chwilę przekroczyliśmy już liczbę 10 tysięcy upoważnionych do wejścia na stadion kibiców, co jak zwykle zwiastuje znakomitą atmosferę przy R22.

#RazemPoAwans

Udostępnij