TS Wisła Kraków SA
Zapowiedzi

#STAWIS: Wiosenne początki!

4 miesiące temu | 17.02.2024, 11:54
#STAWIS: Wiosenne początki!

W tym tygodniu do gry o punkty wracają wszystkie zespoły FORTUNA 1 Ligi. Wiślacy swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegrają już w niedzielę 18 lutego o godzinie 12:40. Ich wyjazdowym rywalem będzie Stal Rzeszów, a zawody poprowadzi sędzia Daniel Stefański.

Zawodnicy Wisły Kraków wznawiają ligowe rozgrywki z jasnym celem, jakim jest awans do Ekstraklasy. Trener Albert Rudé na swojej przedmeczowej konferencji podkreślił, że jego podopieczni mają za sobą udany okres przygotowawczy i każdy, kto znajduje się w kadrze, jest gotowy do rywalizacji. Do swojej dyspozycji trener nie ma trzech kontuzjowanych graczy – Kamil Brody, Patryka Gogóła oraz Bartosza Talara.

Piłkarze Białej Gwiazdy mierzyli się ze Stalą w obecnym sezonie już dwukrotnie. W pierwszym spotkaniu, w ramach 3. kolejki ligowej na stadionie przy Reymonta, padł bezbramkowy remis. Obie ekipy spotkały się ponownie już w grudniu na etapie 1/8 finału Pucharu Polski. Wtedy to Wiślacy urządzili sobie w Krakowie festiwal strzelecki, wygrywając mecz rezultatem 4:1.


Zbliżające się spotkanie zostanie rozegrane na stadionie miejskim w Rzeszowie bez udziału naszych kibiców, którzy bez wątpienia byłoby 12 zawodnikiem ekipy z R22. Transmisję z tego widowiska niezmiennie śledzić będzie można na antenach Polsatu Sport lub w ramach PPV.

#RazemPoAwans

Udostępnij