TS Wisła Kraków SA

INTERIOR PREMIUM SPACE

Interior Premium Space to nowoczesne loże SKYBOX zlokalizowane na Trybunie Wschodniej Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Zostały oddane do użytku w maju 2019 roku dzięki sponsorowi – firmie Interior Commercial Space. Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu SKYBOXÓW w tej prestiżowej przestrzeni.

 menu z daniami ciepłymi, zimnymi przekąskami, deserami;

 napoje zimne i gorące;

 dedykowana obsługa kelnerska;

 możliwość skorzystania już od 2h przed meczem;

 dedykowane wejście VIP;

 10 miejsc siedzących na prywatnej trybunie;

 karty parkingowe;

 prywatna toaleta;

 kameralna atmosfera.

Wybierając SKYBOX doświadczysz sportowych emocji w niezwykle komfortowym miejscu. Nowoczesny design i kameralność wyróżnia loże Interior Premium Space, dzięki czemu przestrzeń ta stwarza idealne warunki nie tylko do kibicowania, ale i do spotkań biznesowych z Twoimi klientami. Przed każdą z lóż znajduje się prywatna trybuna z wygodnymi fotelami, zapewniająca doskonały widok na stadion.


Elegancko urządzone loże, wyposażone są w zaplecze sanitarne i klimatyzację.

Oferta SKYBOX na mecz > PDF WKRÓTCE


By dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Działem Sprzedaży:

Patryk Stefanek

Manager ds. Sprzedaży VIP, Koordynator Eventów

+48 665 810 779

[email protected]


Najczęściej zadawane pytania

W Strefie VIP nie narzucamy zasad dotyczących ubioru, jednak preferowanym stylem i najczęściej wybieranym rzez naszych Gości są smart lub business casual. Natomiast ze względu na specyfikę miejsca oczywiście mile widziane są koszulki piłkarskie Białej Gwiazdy oraz barwy klubowe.
Goście Skyboxów mogą korzystać z oferty cateringowej podanej zarówno w formie bufetów w holu, jak i częściowo wewnątrz każdej z lóż. W menu znajdują się dania gorące, zimna płyta, desery. W Strefie można również napić się kawy, herbaty, napojów soft, piwa do 3,5% oraz oferty zawartej w indywidualnych umowach. Gościom Skyboxów zapewniamy także obsługę kelnerską.