Vullnet Basha

Wykorzystując przerwę w ligowych rozgrywkach związanych z występami reprezentacji, Wisła Kraków rozegrała w sobotę sparingowe spotkanie z beniaminkiem PKO Ekstraklasy. Zakończyło się ono wygraną 2:0 podopiecznych Artura Skowronka.

Wisła objęła prowadzenie w 33. minucie po strzale Vullneta Bashy, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Jeanie Carlosie. Na 2:0 „Biała Gwiazda” podwyższyła w 62. minucie. Dośrodkowanie Macieja Sadloka z rzutu rożnego uderzeniem głową wykorzystał Dawid Abramowicz.

Stal Mielec – Wisła Kraków 0:2 (0:1)
0:1 Basha (k.) 33′
0:2 Abramowicz 62′

Wisła: Lis (46′ Buchalik) – Szot (46′ Burliga), Klemenz (46′ Niepsuj), Janicki (69′ Klemenz), Sadlok – Yeboah (46′ Mak), Basha (46′ Kuveljić), Żukow (46′ Boguski), Chuca (46′ Savić), Abramowicz – Jean Carlos (46′ Plewka).