Kiko Ramirez i Carlos Lopez wzięli udział w środowej konferencji prasowej przed pierwszym meczem w nowym sezonie Ekstraklasy z Pogonią Szczecin.

– Jesteśmy pełni pozytywnej energii, chętni do działania. Celem jest znalezienie się wśród najlepszych i to się nie zmienia. To dla nas także chwila prawdy – pierwsza kolejka odpowie nam na wiele pytań. Liczymy się z tym, że będzie to trudny sezon. Zaszły pewne zmiany, choć z drugiej strony uważam, że ogólnie drużyna się wzmocniła – powiedział Ramirez cytowany przez oficjalną stronę naszego klubu.

Ramirez: Mecz z Pogonią chwilą prawdy >>
– Dla mnie nie ma znaczenia narodowość. Poza tym nie było zamysłem, aby budować kręgosłup drużyny na Hiszpanach. Owszem to naturalne, że lepiej znam tamtejszy rynek, ale zauważmy, że wciąż mamy wielu Polaków – choćby bramkarzy, czy obrońców. Ważne jest, żeby poznać dobre i słabe strony gracza, a następnie wydobyć z niego to, co najlepsze – kontynuował.

– Zmagania w Szczecinie są ważnym punktem tych rozgrywek. Zobaczymy, czy nasza ciężka praca zaowocuje już od początku – powiedział natomiast nowy napastnik “Białej Gwiazdy”.

– Każdy profesjonalista tak ma, że wyobraża sobie kolejny mecz – wizualizuje go, jak może wykorzystać dane sytuacje. Futbol jest wszędzie taki sam. Mierzyłem się z już wielkimi zawodnikami, nazwiskami. Mam wystarczające umiejętności i doświadczenie. Będę gotowy do walki z każdym – dodał cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Carlos López: Przepis na udany debiut? Zwycięstwo! >>