Zagraj w StarsFight! Wygraj książki o Wiśle

0
340

Czy macie już konto na StarsFight? Jeżeli nie, to czym prędzej musicie to nadrobić. Tym bardziej, że warto stawiać na piłkarzy Wisły!

KONKURS: Zagraj w StarsFight. Wygraj książki! >>

Do tej pory najlepiej z Wiślaków punktował Maciej Sadlok. Lewy obrońca Białej Gwiazdy zdobył 42 punkty, o jeden więcej niż Patryk Małecki, a o dwa od Tomasza Cywki i Rafała Boguskiego.

Jeżeli chodzi całą Lotto Ekstraklasę, tu dominują piłkarze Lecha. Najlepszy, Radosław Majewski, ma już na swoim koncie 72 oczka! W pierwszej piątce są sami podopieczni Nenada Bjelicy, a w TOP10 spoza Poznania tylko Miroslav Radović i Konstantin Vassiljev.

Statystyki statystykami, ale warto zwrócić też uwagę na ceny poszczególnych zawodników. Wszak budżet w grach typu fantasy sports nigdy nie jest z gumy!

Wśród zawodników tańszych niż 8 milionów konkurencję na głowę biją Maciej Wilusz i Dawid Kownacki. Nieźle stoją też akcje Patryka Lipskiego, a tuż poza pierwszą dziesiątką jest Maciej Sadlok.

Poniżej 7 milionów kupimy za to kilku ciekawych piłkarzy Ruchu Chorzów, a także Pola Lloncha czy Petara Brleka z Wisły. Zdecydowanie trudniej o graczy

A Wy, kogo polecicie kupić już dziś? Zarejestrujcie się już dziś!