Już w najbliższą niedzielę rozegrane zostanie derbowe spotkanie z Cracovią. Bilety na to spotkanie rozeszły się w błyskawicznym tempie. Sponsor Wisły legalny bukmacher LVBet przygotował dwie podwójne wejściówki na ten mecz. Co trzeba zrobić, aby je zdobyć?

Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym na naszym forum. Konkurs polega na wytypowaniu wyjściowego składu Wisły na środowe spotkanie Pucharu Polski z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Poprawne wytypowanie zawodnika w wyjściowej jedenastce to jeden punkt. Razem do zdobycia jest więc 11 punktów. W przypadku kilku osób z taką samą ilości punktów, decydować będzie data przesłania typu (im wcześniej tym lepiej). Wygrywają dwie osoby, które zdobędą najwięcej punktów!

Swoje typy należy umieszczać w tym temacie na forum. Brane pod uwagę będą tylko typy zamieszczone do środy, do godziny 13:00.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z dwoma zwycięzcami. Warunkiem otrzymania biletów jest przesłanie w nieprzekraczalnym terminie do czwartku do godziny 11:00 danych osób (imię i nazwisko, pesel) na które mają zostać wystawione bilet.