fot. Jan Ulicki

Kiko Ramirez (trener Wisły Kraków) dla Canal+: – Jestem szczęśliwy, bo wygraliśmy bardzo ważny mecz dzięki wsparciu naszych kibiców. Cieszy też to, że swojego gola strzelił Semir Stilić, który bardzo tego potrzebował. Bardzo cieszy mnie postawa każdego z moich zawodników. Wszyscy zasłużyli na gratulacje. Kiko Ramirez niech kojarzy się z tego, że jego drużyna zawsze odwraca losy spotkania.

Marcin Kaczmarek (trener Wisły Płock) dla Canal+: – Jesteśmy bardzo rozczarowani. Myślę, że z przebiegu meczu zasłużyliśmy na lepszy rezultat. Straciliśmy bramki po trzech kontrach i trzech szkolnych błędach. Żałujemy sposobu, w jaki przegraliśmy to spotkanie. Błędy zdarzają się każdemu, ale szkoda, że nam się przytrafiły w takim meczu.

Semir Stilić (Wisła Kraków) dla Canal+: – Robiłem to, co do mnie należy. Wszedłem na boisko, zdobyłem bramkę na 2:2, która dodała nam wiatru w plecy. Szczerze przyznam, że chciałem dośrodkowywać przy akcji zakończonej moim trafieniem. Czuję cały czas wsparcie z trybun, udało mi się zdobyć bramkę i bardzo się z tego cieszę. Na razie rozdaję karty w pokera, ale tak serio to nie ukrywam, że miałem trochę zaległości treningowych, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Siergiej Kriwiec (Wisła Płock) dla Canal+: – To była dla nas bardzo bolesna porażka. Do 84 minuty wszystko wyglądało bardzo dobrze, ale potem niestety przegraliśmy. Zaliczyliśmy bardzo podobny mecz, jak u nas w Płocku, ale i tym razem przegraliśmy. Co do mojego gola, to na pewno faulu na Łukaszu Załusce nie było, chyba że ktoś inny przewinił na bramkarzu naszych rywali. W każdym razie to nie byłem ja.

Zebrał: Łukasz Pawlik