Piłkarze Wisły Kraków
fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj (sobota 28 listopada) o godzinie 20:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Wisła – Zagłębie. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Wisła – Zagłębie: o przełamanie

Dla obu zespołów sobotnie spotkanie, które rozegrane zostanie na stadionie przy ulicy Reymonta, będzie okazją do przerwania złej serii. Wisła, która ma na swoim koncie tylko dwa zwycięstwa, w ostatnich trzech ligowych meczach zapisała na swoje konto tylko jeden punkt. Z kolei Zagłębie, które w tym sezonie triumfowało już cztery razy, nie potrafi zwyciężyć od czterech kolejek (dwa zdobyte punkty).

Dzisiejszy mecz nie ma jednak zdecydowanego faworyta. Bukmacherzy nieco większe szanse dają podopiecznym Artura Skowronka, ale wynika to z faktu rozgrywania meczu na własnym stadionie. Piłkarze obu zespołów zdają sobie sprawę, że prezentowana przez nich forma w ostatnich tygodniach pozostawiała wiele do życzenia i będą chciały się zrehabilitować. Nie będzie o to jednak łatwo.

W zespole gospodarzy po raz kolejny nie zobaczymy dwóch doświadczonych zawodników – Jakub Błaszczykowskiego i Macieja Sadloka, których z gry eliminują względy zdrowotne.

Wisła – Zagłębie: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie w Krakowie, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu PKO Ekstraklasy: Wisła – Zagłębie transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Grzegorz Mielcarski.

Wisła – Zagłębie: transmisja online

Transmisja dzisiejszego meczu PKO Ekstraklasy w Krakowie Londynie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Wisł – Zagłębie: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.