Z kilkoma zmianami w wyjściowej jedenastce zagra najprawdopodobniej Wisła Kraków w boju ze Śląskiem Wrocław w meczu 27. kolejki polskiej ekstraklasy. O ile w ofensywie większych zmian być nie powinno, to w defensywie „Biała Gwiazda” zagra w nieco innym ustawieniu niż w starciu z Jagiellonią Białystok.

Między słupkami krakowskiej ekipy zagra najpewniej Michał Buchalik, biorąc pod uwagę, że Julian Cuesta ostatnio nie spisał się najlepiej. Tym samym po dwóch meczach nieobecności 29-latek powinien wrócić do gry.

Na środku obrony obok Frana Veleza wystąpić może Zoran Arsenić. Z kolei na bokach obrony zagrają Matej Palcić i Maciej Sadlok.

Tymczasem w drugiej linii znów ustawieni powinni być trzech pomocnicy, czyli Tomasz Cywka, Nikola Mitrović i Pol Llonch. Chociaż nie wykluczamy tego, że kosztem urodzonego w Zabrzu piłkarzy w pierwszym składzie znajdzie się jednak Petar Brlek.

W ofensywnym tercecie raczej nie spodziewamy się zmian. Tym samym na skrzydłach zagrają Rafał Boguski i Jesus Imaz. Natomiast jako wysunięty napastnik odblokować się będzie chciał Carlos Lopez, który nie zdobył bramki w lidze od 10 lutego.

Opracował ŁP