Firma ASTOR od nowego sezonu będzie Oficjalnym Sponsorem Wisły Kraków. W związku z tym, na koszulki zawodników trafi logo marki Kawasaki Robotics, której ASTOR jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce, a od niedawna także w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Zawarta umowa będzie obowiązywać przez cały sezon 2020/21, a logo znajdzie się z tyłu koszulki pod numerem.

– Cieszymy się, że dotychczasowa kooperacja z firmą ASTOR zostanie przeniesiona na jeszcze wyższy poziom, a logo Kawasaki Robotics – jednej z marek funkcjonujących pod szyldem Nowego Sponsora – znajdzie się na strojach meczowych pierwszej drużyny Wisły Kraków. Dziękując firmie ASTOR za otrzymane zaufanie, wierzymy, że wspólnie z jeszcze większą odwagą będziemy patrzeć w przyszłość i realizować postawione przed sobą cele sportowe, organizacyjne i biznesowe – powiedział Prezes Wisły Kraków SA, Dawid Błaszczykowsk, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

“Nowa umowa pomiędzy podmiotami stanowi wyraz satysfakcji z dotychczasowej współpracy, a zaangażowanie w życie Białej Gwiazdy, które wykazuje krakowska firma zostanie rozszerzone. Poza uzyskaniem tytułu Oficjalnego Sponsora Wisły Kraków, firma ASTOR nadal wynajmować będzie jeden ze Skyboxów dostępnych na wiślackim obiekcie, a jej logotyp prezentować się będzie na nośnikach reklamowych takich, jak m.in.: telebim stadionowy, telewizja stadionowa, czy telewizja Skybox” – czytamy w klubowym kominikacie.