Alon Turgeman, Kamil Wojtkowski i Damian Pawłowski nie będą także brani pod uwagę przy ustalaniu składu Wisły Kraków na mecz z Legią Warszawa, poinformował w trakcie piątkowej konferencji prasowej trener klubu z Grodu Kraka. Przypomnijmy, że batalia krakowian z aktualnymi wicemistrzami Polski zaplanowana jest na niedzielę na godzinę 17:30.

Izraelski piłkarz jest w trakcie rehabilitacji, czuje się coraz lepiej, ale trener Artur Skowronek nie zamierza ryzykować jego zdrowia. W kontekście młodzieżowca Wojtkowskiego temat jest świeży, więc dopiero pojawi się diagnoza, na jak długo zawodnik będzie wyłączony z gry. Tymczasem Pawłowski ma kłopot z mięśniem czworogłowym.

– Kamil nie jest do dyspozycji, zobaczymy ile czasu będzie potrzebował, ale na pewno nie zagra z Legią. Myślę, że temat Alona jest bardzo gorący, bo rehabilitacja i trening postępują, są coraz większe obciążenia, ale nie będziemy podejmować ryzyka. Potrzebny jest rezonans, jego opis i wtedy będzie decyzja, ale na mecz w niedzielę nie będzie do dyspozycji. Podobnie jak Damian Pawłowski, który ma problem z mięśniem czworogłowym – wyjaśnił szkoleniowiec Wisły cytowany rzez stronę Wisla.krakow.pl.