Ciekawego wywiadu ZapinamyPasy.pl udzieliła Adamowi Delimatowi prezes Wisły Kraków Marzena Sarapata. Z jej słów kibice „Białej Gwiazdy” mogli dowiedzieć się między innymi, że cały czas kontrakt z klubem ma ważny Kiko Ramirez i że wciąż trwa spór z byłym szkoleniowcem krakowskiej ekipy Dariuszem Wdowczykiem.

Nikola Mitrović: Jesteśmy w stanie rywalizować z każdym

Oprócz powyższych kwestii przedstawicielka klubu ze stolicy Małopolski ujawniła, że trwają rozmowy w sprawie firmy, która ma dostarczyć Wiśle sprzęt sportowy. Tajemnicą Poliszynela jest, że może być to 4F, czyli polska marka odzieży i akcesoriów sportowych. Niewykluczone zatem, że to ostatni sezon, gdy zawodników „Białej Gwiazdy” ubiera firma Adidas.

– Na razie nie mogę nic potwierdzić ani zaprzeczyć, bo dopóki nie jest podpisania umowa, to może to tylko zaszkodzić. Ja ze swojej strony mogę obiecać, że natychmiast, gdy umowa zostanie parafowana, to o tym poinformujemy – mówiła Sarapata na antenie ZapinamyPasy.pl.

Cały czas aktualny jest też temat wsparcia finansowego w klub z Grodu Kraka przez Paula Bragiela. Ciekawostką jest fakt, że ma zostać stworzony projekt: „Wisła Kraków – więcej niż futbol”, który ma zostać współfinansowany przez amerykańskiego inwestora polskiego pochodzenia.

Warto zaznaczyć, że Bragiel według informacji prezes Wisły nie będzie inwestował pieniędzy w zakup nowych zawodników.

Opracował ŁP