W dzisiejszym starciu z Zagłębiem Sosnowiec krakowska Wisła wciąż będzie musiała sobie radzić bez Tibora Halilovicia oraz Marko Kolara. „Biała Gwiazda” mimo wszystko liczy na odniesienie siódmego zwycięstwo w sezonie.

Maciej Stolarczyk: Zmiana trenera zawsze daje impuls do lepszej gry [konferencja prasowa]

W poniedziałek na pewno nie będziemy mogli skorzystać z Marko Kolara i Tibora Halilovicia. Obaj piłkarze dalej mają problemy – mówił trener Wisły cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Marko musiał przejść zabieg, który na pewno spowolnił jego powrót do zdrowia, ale progres, który robi, jest ogromny i myślę, że po kolejnej przerwie na kadrę będziemy z nim już więcej pracować – kontynuował Maciej Stolarczyk.

Jeśli chodzi o Tibora, to jego kontuzja jest dosyć niewdzięczna. Początkowy uraz mięśnia przerodził się w zerwanie, ale podobnie, jak w przypadku Marko, myślę że po przerwie zaczniemy działać mocniej – skwitował opiekun krakowskiego teamu.

Dodajmy, że pierwszy gwizdek w meczu Wisła – Zagłębie zaplanowany jest na godzinę 18:00. Transmisja ze spotkania będzie miała miejsce na antenie Eurosportu.