W rozegranym z okazji jubileuszu 115-lecia klubu spotkaniu Wisła Kraków przegrała 1:2 z włoskim Napoli. Jedynego gola dla Białej Gwiazdy zdobył Felicio Brown Forbes.

Drużyna Luciano Spallettiego przeciwko Wiśle wystąpią w możliwie najmocniejszym składzie. Od pierwszej minuty wystąpił między innymi reprezentant Polski Piotr Zieliński. Szkoleniowiec Białej Gwiazdy Adrian Gula również zdecydował się na wystawienie mocnej jedenastki.

Mecz świetnie ułożył się dla Wisły, która już w szóstej minucie objęła prowadzenie. Błąd rywali w rozegraniu piłki wykorzystał Brown Forbes, który precyzyjnym strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w siatce.

Była to jedyna bramka w pierwszej części meczu, choć Napoli miało dwie świetne sytuacje do zdobycia gola, ale w obu doskonale interweniował Mikołaj Biegański. Młody bramkarz Wisły obronił między innymi rzut karny egzekwowany przez Matteo Politano.

W drugiej połowie Napoli rozstrzygnęło spotkanie na swoją korzyść, po tym jak najpierw za niewykorzystany rzut karny zrehabilitował się Politano, a trzy minuty przed końcem pojedynku drugiego gola zdobył Zinedine Machach.