O nietypowej porze, bo o 12:30 rozegrany zostanie pierwszy niedzielny mecz w ramach dziewiątej kolejki polskiej ekstraklasy, w którym krakowska Wisła w delegacji zmierzy się z Wisłą Płock. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Łukasz Szczech rozjemcą spotkania Wisła Płock – Wisła Kraków

Bój na stadionie im. Kazimierza Górskiego zapowiada się niezwykle ciekawie, mając na uwadze to, że jeszcze do niedawna aktualny opiekun teamu z Mazowsza pracował w klubie z Grodu Kraka.

Wisła Płock – Wisła Kraków, ostatnie wyniki

W różnych nastrojach do swojej niedzielnej potyczki podejdą obie drużyny. Płocczanie ostatnio w pokonanym polu pozostawili warszawską Legię, rehabilitując się za bolesną porażkę z Zagłębiem Lubin.

Tymczasem krajowianie tydzień temu podzielili się punktami z Koroną Kielce. Z kolei tuż przed przerwą na mecze reprezentacji podopieczni Macieja Stolarczyka pokonali 4:2 Miedziowych z Lubina.

Wisła Płock – Wisła Kraków, historia

W ostatnich dziewięciu spotkaniach między obiema ekipami pięć razy górą byli krakowianie, dwa razy wygrała Wisła z Płocka i dwukrotnie miał miejsce remis. Po raz ostatni obie drużyny rywalizowały ze sobą w kwietniu tego. Lepiej to starcie wspominają płocczanie, którzy wygrali ten mecz 3:2.

Wisła Płock – Wisła Kraków, sytuacja kadrowa

Hubert Adamczyk oraz Ricardinho to dwóch zawodników, z których nie będzie mógł skorzystać opiekun gospodarzy. Nieco gorzej wygląda sytuacja kadrowa gości, u których nie będą mogli zagrać: Jakub Błaszczykowski, Łukasz Burliga i Aleksander Buksa. Całą trójkę z gry eliminują kontuzje. Ponadto z powodu zawieszenia nie będzie mógł wystąpić Rafał Boguski.

Wisła Płock – Wisła Kraków, kursy

Wisła Płock – Wisła Kraków, 1×2 kursy
Wygrana
Wisły Płock
Remis Wygrana
Wisły Kraków
LVBet 2,60 3,55 2,75 Sprawdź ofertę LVBet
KURSY
Kursy aktualne na 21.09.2019 13:30

Według bukmachera LVBet kurs na wygraną krakowskiej ekipy wynosi 2,75.

Rozmawiaj o meczu z Wisłą Płock na naszym forum

Wisła Płock – Wisła Kraków, typy i przewidywania

Według nas spotkanie zakończy się kompromisem. Nasz typ: 2:2.

Wisła Płock – Wisła Kraków, przewidywane składy

Wisła Płock: Dähne – Stefańczyk, Uryga, Rzeźniczak, Michalski, Rasak, Furman, Sahiti, Szwoch, Garcia, Kuświk

Wisła Kraków: Buchalik – Niepsuj, Klemenz, Janicki, Sadlok, Savicevic, Basha, Wojtkowski, Chuc, Mak, Brożek.

Wisła Płock – Wisła Kraków, transmisja meczu

Niedzielne starcie Wisła Płock – Wisła Kraków będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 12:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.