Dzisiaj wieczorem piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają w ramach nowego sezonu polskiej ekstraklasy. Tym razem na drodze „Białej Gwiazdy” stanie Miedź Legnica. Poniżej prezentujemy przewidywany skład na potyczkę z beniaminkiem Lotto Ekstraklasy.

Wisła Kraków vs Miedź Legnica. Zapowiedź, typy, kursy

Podobnie jak to miało miejsce tydzień temu, tak i tym razem między słupkami bramki Wisły spodziewany jest Michał Buchalik. Na ławce rezerwowych alternatywą dla byłego zawodnika Ruchu Chorzów pozostaje Kacper Chorążka.

W defensywie na bokach zagrają najpewniej Jakub Bartkowski i Rafał Pietrzak. Z kolei stoperami będą Marcin Wasilewski i Maciej Sadlok. Dwójka doświadczonych zawodników ma być przeszkodą nie do zdarcia dla rywali w tym sezonie.

W drugiej linii ma zagrać pięciu trzech pięciu zawodników. W roli środkowych pomocników zobaczymy prawdopodobnie Vullneta Bashę oraz Dawid Korta. Tymczasem za plecami Zdenka Ondraska mają być ustawieni Rafał Boguski, Jesus Imaz i Patryk Małecki.

Skład Wisły na mecz z Miedzią Legnica: Buchalik – Bartkowski, Sadlok, Wasilewski, Pietrzak, Kort, Basha, Boguski, Jesus Imaz, Małecki, Ondrasek.

Przypominamy, że pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 20:30.