Yaw Yeboah
fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj o godzinie 18:00 rozegrany zostanie zaległy mecz 6. kolejki PKO Ekstraklasy: Wisła – Lechia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Wisła – Lechia: bez faworyta

Dzisiejszy pojedynek to odrabianie zaległości z 6. kolejki PKO Ekstraklasy. W pierwotnym terminie spotkanie nie odbyło się z powodu stwierdzonych przypadków zakażeń koronawirusem w zespole Wisły. Teraz nic już nie stoi na przeszkodzie, aby obie drużyny stanęły naprzeciwko siebie na boisku.

Wisła do meczu przystąpi podbudowana ostatnimi dwoma zwycięstwami – 6:0 ze Stalą Mielec i 3:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Biała Gwiazda może aktualnie pochwalić się passą trzech kolejnych meczów bez porażki. W środowy wieczór wiślacy będą chcieli potwierdzić, że ich forma idzie w górę.

Lechia ostatnio nie spisywała się najlepiej, czego najlepszym dowodem jest tylko jeden punkt zdobyty w dwóch ostatnich meczach. Drużyna Piotra Stokowca najpierw przegrała u siebie 0:1 z Pogonią Szczecin, a następnie zremisowała 1:1 z Zagłębiem Lubin.

Wisła – Lechia: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Krakowie będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu PKO Ekstraklasa: Wisłą – Lechia: transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD i TVP Sport. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:00, w TVP skomentują Maciej Iwański i Adam Kotleszka, natomiast w Canal+ Adam Marchliński i Michał Żewłakow.

Wisła – Lechia: transmisja online

Nie musisz mieć dostępu do telewizora, jeżeli chcesz obejrzeć czwartkowe spotkanie w Krakowie. Mecz Wisła – Lechia online na żywo obejrzysz na internetowej stronie tvpsport.pl, a także poprzez aplikację mobilną TVP, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Transmisja będzie również dostępna za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.