Dzisiaj wieczorem piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają swoje czwarte spotkanie w trakcie trwającej kampanii PKO Ekstraklasy, mierząc swoje siły z Wisłą Płock. Ciekawą ofertę na to spotkanie przygotował nasz partner zakłady bukmacherskie LVBet.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Przewidywany skład Wisły Kraków na mecz z „Nafciarzami”

Eksperci bukmachera z siedzibą w Katowicach kurs na zwycięstwo „Białej Gwiazdy” ustalili na 2,13 (stan na godzinę 10:21, kursy mogą ulec zmianie). Remis wyceniono na 3,55. Z kolei wygrana „Nafciarzy” została ustalona na 3,60.

Załóż konto w LVBet i zyskaj dodatkowy bonus

W poprzednim sezonie przedstawiciele obu ekip mierzyli się ze sobą trzykrotnie. Wisła Płock u siebie wygrała 2:1, z kolei na stadionie w stolicy Małopolski miał miejsce rezultat 2:2. W rundzie finałowej rozgrywek obie ekipy zagrały ze sobą jeszcze raz na obiekcie im. Henryka Reymana. W tym boju krakowski team zwyciężył 1:0 po golu Jakuba Błaszczykowskiego z rzutu karnego. W związku z tym warto przyjrzeć się kursowi na to, że obie drużyny strzelą gola, który na stronie internetowej LVBet zakłady bukmacherskie kształtuje się na 1,75. Wariant, że obie drużyny nie zdobędą bramki, został z kolei wyceniony na 1,95.

W dwunastu ostatnich potyczkach między Wisłą Kraków a Wisłą Płock, licząc wszystkie rozgrywki, za każdym razem padały gole. Krakowianie zdobyli w tych starciach 20 bramek, a 17 trafień zanotowali „Nafciarze”. Kurs na to, że będzie dzisiaj Poniżej (2.0) wynosi 2,60 Tymczasem na to, że goli nie będzie – 10,00.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.