W swoim ostatnim meczu polskiej ekstraklasy w ramach sezonu 2018/2019 piłkarze krakowskiej Wisły zmierzy się na swoim stadionie z Miedzią Legnica. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Tomasz Kwiatkowski poprowadzi mecz z Miedzią

Obie ekipy mają o co grać w sobotnim starciu. Podopieczni Macieja Stolarczyka cały czas nie mogą być pewni wygrania grupy spadkowej. Z kolei team z Dolnego Śląska walczy o ligowy byt. W przypadku porażki legniczanie po roku opuszczą szeregi najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Wisła – Miedź, historia

Obie drużyny zmierzą się ze sobą po raz trzeci w trwającym sezonie. Każda z drużyn zaliczyła po zwycięstwie. Legniczanie wygrali na swoim stadionie 2:0, tymczasem krakowianie pokonali team z Dolnego Śląska na stadionie im. Henryka Reymana, co miało miejsce w lipcu minionego roku.

Wisła – Miedź, ostatnie wyniki

Ekipa z Grodu Kraka przystąpi do swojej potyczki, chcąc wrócić na zwycięski szlak po porażce z Arką Gdynia. Z kolei drużyna z Legnicy już od trzech spotkań jest bez zwycięstwa, a ostatnio panaceum na Miedź znaleźli zawodnicy wrocławskiego Śląska. WKS wygrał 2:0, dzięki czemu zapewnił sobie miejsce w elicie na kolejną kampanię.

Wisła – Miedź, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy w sobotnim starciu zabraknie na pewno Jakuba Błąszczykowskiego, Michała Buchalika, Jakuba Bartosza, czy Macieja Sadloka. U gości wyłączeni z gry są: Anton Kanibolotskiy, Kornel Osyra, Marquitos oraz Grzegirz Bartczak.

Wisłą – Miedź, kursy

Wygrana Wisły Kraków – 2,45
Remis – 3,45
Wygrana Miedzi Legnica – 2,75

Według bukmachera Lvbet kurs na wygraną krakowskiej ekipy wynosi 2,45.

Rozmawiaj o meczu z Miedzią Legnica na naszym forum

Wisła – Miedź, typy i przewidywania

Naszym zdaniem spotkanie zakończy się po myśli krakowian. Nasz typ: 2:0.

Wisła – Miedź, przewidywane składy

Wisła: Lis – Morys, Klemenz, Wasilewski, Pietrzak, Savicevic, Plewka, Kolar, Boguski, Peszko, Drzazga

Miedź: Dzhanaev – Zieliński, Musa, Żyro, Pikk, Borja Fernandez, Augustyniak, Omar Santana, Juan Camara, Joan Roman, Forsell.

Wisła – Miedź, transmisja meczu

Sobotnie starcie Wisła – Miedź będzie można obejrzeć na antenie Canal+. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 15:25. W internecie spotkanie będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem Canal+ Sport Online.