Wisła Kraków ma zamiar odnieść w piątkowy wieczór szóste zwycięstwo w trakcie trwającej kampanii PKO Ekstraklasy. Na drodze zespołu z Reymonta stanie Radomiak. W tym materiale możesz zapoznać się z informacją na temat przewidywanego składu ekipy Adriana Guli na bój z zespołem Dariusza Banasika.

Wisła Kraków żądna powrotu na ścieżkę zwycięstw

Wisła Kraków przystąpi do potyczki z beniaminkiem PKO Ekstraklasy, chcąc wrócić na zwycięski szlak po porażce z Jagiellonią Białystok (1:3). Podopieczni Adriana Guli przegrali, będąc tłem dla rywali. Niemniej na swoim stadionie wiślacy na pewno mogą zaprezentować się ze zdecydowanie lepszej strony.

Ogólnie na swoim stadionie w pięciu ostatnich spotkaniach Wisła wygrała dwukrotnie, dwa razy przegrała i raz zremisowała. W pokonanym polu pozostawiła Legię Warszawa i Cracovię. Tymczasem z zespołem z Radomia wiślacy mierzyli się po raz ostatni w 2019 roku w spotkaniu kontrolnym, wygrywając wówczas 2:1.

Szkoleniowiec „Białej Gwiazdy” nie będzie mógł skorzystać z usług takich zawodników jak: Jakub Błaszczykowski, Alan Uryga, czy Michal Frydrych. Do dyspozycji Guli będą natomiast: Yaw Yeboah, Felicio Brown Forbes, czy Patryk Plewka, którzy mają być kluczowymi postaciami w rywalizacji z beniaminkiem rozgrywek.

Przewidywany skład Wisły Kraków na spotkanie z Radomiakiem

Wisła: Biegański – Gruszkowski, Szota, Sadlok, Hanousek, El Mahdioui, Plewka, Yeboah, Skvarka, Młyński, Brown Forbes.

Czytaj więcej: Adrian Gula: kluczowymi czynnikami jest stabilność i powtarzalność