Wisła Kraków dzisiaj po południu zmierzy się w roli gospodarza z Podbeskidziem Bielsko-Biała w meczu ósmej kolejki polskiej ekstraklasy. Ciekawą ofertę na to spotkanie przygotował nasz partner zakłady bukmacherskie LVBet.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Wisła – Podbeskidzie: Transmisja TV i online

Eksperci bukmachera z siedzibą w Katowicach kurs na zwycięstwo „Białej Gwiazdy” ustalili na 1,89 (stan na godzinę 10:21, kursy mogą ulec zmianie). Remis wyceniono na 3,95. Z kolei wygrana bielszczan została ustalona na 4.10.

Załóż konto w LVBet i zyskaj dodatkowy bonus

Przedstawiciele obu ekip po raz ostatni mieli okazję rywalizować ze sobą w 2016 roku. Górą w tym boju była „Biała Gwiazda”, wygrywając wówczas 4:3. Ogólnie w pięciu ostatnich potyczkach między Wisłą a Podbeskidziem trzykrotnie wygrywali krakowianie, raz miał miejsce remis i jedno zwycięstwo zaliczyli „Górale”.

Wiślacy ostatnio z przytupem się przełamali, wygrywając 6:0 ze Stalą Mielec. Czy taki wynik jest możliwy dzisiaj? Trudno stwierdzić. W każdym razie LVBet zakłady bukmacherskie ustaliły kurs 11.0 na to, że wiślacy wygrają 4:0, 5:0 lub 6:0. Można skorzystać z wytypowania takiej kombinacji zdarzenia. Wariant, że obie drużyny zdobędą bramki i będzie ich powyżej 3,5, został oszacowany na 2,45.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.