Wisła Kraków oficjalnie za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała, że szeregi pierwszego zespołu wzmocnił Zan Medev. Do ekipy spod Wawelu zawodnik został wypożyczony do końca sezonu ze Slovana Bratysława.

Wisła Kraków według medialnych doniesień od dłuższego czasu poszukiwała nowego napastnika. Ostatecznie sternikom Białej Gwiazdy udało się pozyskać 21-latka. Co prawda umowa polega na wypożyczeniu zawodnika, ale według medialnych doniesień Wisła zapewniła sobie możliwość wykupienia piłkarza na stałe.

W trakcie trwającej kampanii Medvev wystąpił łącznie w 18 spotkaniach, notując w nich cztery trafienia. Ponadto na koncie zawodnika są też dwie asysty.

Środkowy napastnik pierwsze kroki w przygodzie z piłką stawiał w zespole NK Maribor. W piłkarsim CV ma też takie kluby jak NK Fuzinar, czy NK Olimpija. Godne uwagi jest to, że zawodnik gra też w młodzieżowej reprezentacji Słowenii, gdzie w trzech meczach zaliczył dwa trafienia.

W szeregach Białej Gwiazdy piłkarz o miejsce w składzie rywalizować będzie między innymi z Felicio Bron Forbesem, czy Aleksandrem Buksą. W ataku krakowskiej ekipy mogą też grać Fatos Beqiraj, czy Jean Carlos.

Wisła Kraków swój pierwszy mecz ligowy w 2021 roku rozegra już 31 stycznia, mierząc się na swoim stadionie z Piastem Gliwice. Pierwszy gwizdek sędziego w tym starciu zaplanowany jest na godzinę 15:00.

Wiślacy plasują się aktualnie na 12. pozycji w ligowej klasyfikacji, legitymując się dorobkiem 14 punktów. Nad ostatnim Podbeskidziem Bielsko-Białą wiślacy mają pięć oczek przewagi.