Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W środowy wieczór ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Wisły w sezonie 2019/20. Osoby przedłużające karnet mogą nabyć abonament na wszystkie mecze w najbliższym sezonie już za 285 złotych.

W sezonie 2019/20 kibiców Wisły czeka co najmniej 18 spotkań na stadionie przy ulicy Reymonta. Nabywając całoroczny karnet można zaoszczędzić 30% (przy przedłużeniu karnetu) lub 20% (nowi karnetowicze) w stosunku do kwoty, jaką wydałoby się na pojedyncze bilety na wszystkie spotkania.

Osoby, która w ostatnim czasie posiadały karnet, mają do 17 czerwca możliwość jego wznowienia i pozostania na swoim miejscu. Nic jednak nie stoi również na przeszkodzie, aby wybrać inne miejsce na stadionie. Karnety można nabywać w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl

Ceny karnetów na mecze Wisły Kraków w sezonie 2019/20 dla przedłużających karnet

Ceny karnetów na mecze Wisły Kraków w sezonie 2019/20 dla nowych karnetowiczów

Podobnie jak w ostatnim sezonie, pozostaje możliwość zakupu biletów w systemie ratalny PayU.

W chwili obecnej prowadzona jest sprzedaż karnetów całosezonowych. Wkrótce (po ogłoszeniu dokładnego terminarza sezonu) do sprzedaży trafią również karnety na rundę jesienną.

Bonus od Lvbet dla posiadaczy karnetów
Jeden ze sponsorów klubu – firma bukmacherska Lvbet – przygotował specjalną promocję dla wszystkich posiadaczy karnetów na mecze Wisły Kraków w sezonie 2019/20. Promocja dotyczy zarówno posiadaczy karnetów na cały sezon, jak i na poszczególne rundy.

Każda osoba posiadająca karnet na mecze Wisły może otrzymać od Lvbet bonus w wysokości 50 zł na grę. Jak go otrzymać? To proste! Wystarczy przesłać na adres [email protected] zdjęcie swojego karnetu, w tytule maila wpisując Karnet Wisła Kraków.

Odbierz bonus od Lvbet

Po weryfikacji, która może potrwać do 48 godzin, środki bonusowe zostaną dodane na konto użytkownika. Bonus w wysokości 50 zł będzie ważny 30 dni i podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1,75 (wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy). Bonus nie może być użyty w połączeniu z żadną inną promocją.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.