Zgodnie z naszymi zapowiedziami piłkarze Wisły Kraków zagrają w meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy z Zoranem Arseniciem na lewej stronie defensywy. Z kolei zamiast Pola Lloncha w wyjściowym składzie „Białej Gwiazdy” wystąpi Petar Brlek. Znany jest już pierwsza „11” na starcie z mistrzami Polski, w której znalazło się miejsce tylko dla dwóch Polaków.

Zgodnie z oczekiwaniami swój kolejny mecz w szeregach krakowskiej drużyny zaliczy Julian Cuesta. Z kolei w obronie dojdzie do zmiany i zamiast zawieszonego Jakuba Bartkowskiego jako stoper zagra Marcin Wasilewski.

W drugiej linii z powodu nadmiaru żółtych kartek nie będzie mógł wystąpić. Tym samym w miejsce hiszpańskiego pomocnika zagra Chorwat Brlek. Obok wypożyczonego z CFC Genoi zawodnika zobaczymy z kolei Tomasza Cywkę i Nikolę Mitrovicia.

Ofensywny tercet teamu dowodzonego przez Joana Carrillo składać się będzie z Jesusa Imaza, Tibora Halilovicia i Carlitosa.

Odnotujmy, że Wisła pod wodzą 49-letniego szkoleniowca urodzonego w Barcelonie rozegra dzisiaj swoje jedenaste spotkanie. Jak na razie wiślacy wygrali trzy razy, pięć meczów zremisowali, a w dwóch przegrali.

Skład Wisły Kraków na mecz z Legią Warszawa: Cuesta – Palcić, Fran Velez, Wasilewski, Arsenić, Mitrović, Cywka, Brlek, Halilović, Jesus Imaz, Carlitos.

Rezerwowi: Buchalik, Boguski, Ondrasek, Brożek, Kolar, Kostal, Małecki.

Opracował ŁP