Stadion Miejski im. Henryka Reymana
fot. Radosław Bełzek

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, na które wezwani zostali również przedstawiciele Wisły. Ma to związek z ostatnimi wydarzeniami związanymi z wynajęciem stadionu przy ulicy Reymonta.

Wisła była reprezentowana przez prezes klubu Marzenę Sarapatę oraz wiceprezesa TS Wisła Szymona Michlowicza.

Członkowie Komisji Licencyjnej po zapoznaniu się z wyjaśnieniami klubu nie zdecydowali się na nałożenie żadnych kar na nasz klub. Na Wisłę nałożony został jedynie nadzór infrastrukturalny w związku z koniecznością monitorowania sytuacji związanej z umową najmu stadionu.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu Wisła podpisała umowę na najem stadionu na trzy najbliższe domowe spotkania. Jednocześnie trwają rozmowy na temat warunków najmu obiektu na pozostałą część stadionu.

Dołącz do akcji ReymonTTa22

Przypominamy, że cały czas trwa oddolna akcja kibiców Wisły, którzy postanowili zebrać fundusze na opłaty związane z wynajęciem stadionu. Każdy kibic może dołożyć swoją “cegiełkę” między innymi poprzez zakup okolicznościowych plakatów. W środę wystartowała również zbiórka na platformie Fans4Club, gdzie oprócz plakatów, można również nabyć między innymi bilety dla dzieci z domów dziecka.