Kibice Wisły
fot. Jan Ulicki

Wszystko wskazuje na to, że kibicom Wisły Kraków nie będzie już dane zasiąść na trybunach stadionu przy ulicy Reymonta w tym sezonie. Będą mieli jednak okazję do zakupu wirtualnego biletu i wsparcia w ten sposób klubu podczas obowiązywania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Sprzedaż wirtualnych biletów ma zostać uruchomiona jeszcze w tym tygodniu. Kibice będą mogli nabywać “wejściówki” nie tylko na domowe mecze “Białej Gwiazdy”, ale również wyjazdowe pojedynki. Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższą sobotę, a rywalem drużyny Artura Skowronka będzie Piast Gliwice.

Prezes Wisły Dawid Błaszczykowski w wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie internetowej naszego klubu poinformował, że koszt jednego wirtualnego biletu będzie wynosił 19,06 zł. Każdy z kibiców będzie mógł nabyć dowolną ilość biletów.

– Przygotowaliśmy dedykowane rozwiązanie technologiczne, wirtualne bilety będzie można nabywać w łatwy sposób w kilku krokach za pośrednictwem specjalnej witryny. Kibice po dokonaniu zakupu otrzymają bilet w formie elektronicznej, który bez problemów będą mogli wydrukować w domu. To bez wątpienia także wyjątkowa pamiątka pokazująca przynależność do Klubu i wsparcie Białej Gwiazdy w trudnym dla polskiej piłki momencie, który wpłynął na funkcjonowanie wielu organizacji sportowych ze względu na utratę przychodów z dnia meczowego – powiedział Dawid Błaszczykowski w rozmowie z oficjalną stroną klubu.