Przed nami wielkie piłkarskie emocje. W niedzielę 11 lipca rozegrane zostaną dwa finałowe spotkania – w których poznamy mistrza Europy i mistrza Ameryki Południowej.

W nocy z soboty na niedzielę rozegrane finałowe spotkanie Copa America. Na słynnej Maracanie zmierzą się reprezentacje Argentyny i Brazylii. Obie drużyny przystępowały do turnieju, który rozgrywany był nieco w cieniu Euro 2020, w roli faworytów. Tym samym czeka nas niezwykle ciekawe spotkanie. 

W roli faworyta do finałowego meczu Copa America przystąpi Brazylia, która jest gospodarzem tego turnieju, a jednocześnie broni tytułu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 2:00 czasu polskiego. 

Sprawdź typy na mecz Argentyna – Brazylia

W niedzielę wieczorem czeka nas natomiast finałowe spotkanie Mistrzostw Europy, które wyłoni nowego mistrza Starego Kontynentu. Na londyńskim Wembley na przeciwko siebie staną reprezentacje Włoch i Anglii. 

Obie drużyny swoją postawą w tym turnieju zasłużyły na udział w finale. Ten nie będzie miał zdecydowanego faworyta, choć atutem Anglików jest niewątpliwie możliwość gry przed własną publicznością.

Sprawdź typy na mecz Włochy – Anglia