W czwartek Wisła Kraków zagra o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Podopieczni Adriana Guli zmierzą się na wyjeździe z Widzewem Łódź. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, a jeden ze sponsorów Białej Gwiazdy bukmacher LV BET przygotował specjalną promocją z nim związaną.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Pojedynek wicelidera pierwszej ligi z Wisłą to zdecydowanie najciekawiej zapowiadająca się konfrontacja 1/8 finału Pucharu Polski. Bukmacherzy nieco większe szanse na wygraną dają Białej Gwieździe, ale Widzew z pewnością będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska i słabszą formę naszego zespołu.

LV BET przygotował dla nowych klientów, którzy między 1 grudnia (08:00), a 2 grudnia (23:59) zarejestrują konto za pośrednictwem naszej strony, przygotował specjalną ofertę w postaci cashbacku o wartości 50 złotych na mecz Widzew – Wisła.

Poniżej krok po kroku wyjaśniamy co trzeba zrobić:
1. W dniach 1-2 grudnia zarejestrować konto w LV BET korzystając z linku na stronie wislakrakow.com
2. Postawić zakład KOMBI z dokładnie 3 zdarzeniami na kuponie, w tym jednym dotyczących meczu Widzew – Wisła
3. Całkowity kurs kuponu musi wynosić minimum 2.00
4. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot o równowartości 25 złotych (2.00 PLN z mnożnikiem kursu x25).
Należy pamiętać, że wykorzystanie bonusu z mnożnikiem „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Gracz, aby samodzielnie wykorzystać bonus musi wybrać na kuponie przycisk “Użyj bonusu Wygrane x25”.

Pełny regulamin “Cashback Widzew Łódź – Wisła Kraków by wislakrakow.com” można znaleźć na stronie bukmachera.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.