W czerwcu przyszłego roku wygasa umowa Caritosa Lopeza z Wisłą Kraków, co sprawia, że coraz bardziej sternicy „Białej Gwiazdy” zaangażowani są w temat przedłużenia kontraktu Hiszpanowi. Wygląda jednak na to, że nie będzie to łatwe, bo najskuteczniejszy w tym sezonie zawodnik Wisły na brak ofert nie narzeka.

Warto odnotować, że działacze klubu z Grodu Kraka mają możliwość w każdej chwili przedłużyć umowę z piłkarzem o kolejne 12 miesięcy, bo została w niej zawarta opcja przedłużenia jej o rok.

Sens jednak w tym, że Wisła chciałby parafować z piłkarzem dłuższą umowę na lepszych warunkach dla Carlitosa Lopeza, czytamy na łamach Love.krakow.pl.

Jak dotąd hiszpański napastnik zdobył 13 bramek w polskiej ekstraklasie, co potwierdza, że zawodnik bardzo dobrze zaaklimatyzował się w stolicy Małopolski.

Wiadomo już, że władze krakowian przesłali swoją propozycję menedżerowi Carlitosa Lopeza, ale jak na razie nie ma odpowiedzi zwrotnej. Agent urodzonego w Alicante zawodnika miał zapowiedzieć, że chce pojawić się w Polsce i dopiero wtedy omówi przyszłość Carlitosa Lopeza.

Opracował ŁP