Kibice Wisły Kraków
fot. Karol Cichoń

Dzisiaj (sobota 21 listopada) o godzinie 20:00 rozegrany zostanie mecz Ekstraklasy: Warta – Wisła. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Warta – Wisła: patent na beniaminków

W roli faworyta do sobotniego spotkania przystąpią podopieczni Artura Skowronka, dla których będzie to już trzeci pojedynek w tym sezonie z beniaminkiem. W dotychczasowych dwóch spotkaniach wiślacy zdobyli komplet punktów. Najpierw “Biała Gwiazda” efektownie 6:0 pokonała na wyjeździe Stal Mielec, a następnie ograła u siebie 3:0 Podbeskidzie Bielsko-Bielsko. Teraz jedzie do Grodziska Wielkopolski z zamiarem kontynuowania tej serii.

Za Wisłą w tym sezonie przemawia również solidna gra w meczach wyjazdowych. Jest jedną z trzech drużyn, które w tym sezonie nie doznały jeszcze porażki na boiskach rywali. W pięciu dotychczasowych meczach odniosła jedno zwycięstwo i zanotowała cztery remisy.

Tymczasem Warta ma na swoim koncie już trzy zwycięstwa, ale żadnego z nich nie odniosła grając u siebie. W domowych meczach beniaminek z Wielkopolski nie tylko nie wygrał, ale również nie zdobył choćby jednego gola.

Warta – Wisła: transmisja na żywo w TV

Sobotnie spotkanie, które rozegrane zostanie w Grodzisku Wielkopolskim, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Ekstraklasy: Warta – Wisła transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Warta – Wisła: transmisja online

Transmisja z sobotniego meczu PKO Ekstraklasy w Grodzisku Wielkopolskim będzie również dostępna w internecie. Mecz Warta – Wisła: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.