Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Już w najbliższą sobotę piłkarze Wisły rozpoczną rywalizację w nowym sezonie. Czy poprawią swoją pozycję względem ostatniego sezonu?

Poprzedni sezon podopieczni Macieja Stolarczyka zakończyli na dziewiątym miejscu w tabeli. Wydaje się, że w nadchodzących rozgrywkach, głównym celem naszego zespołu będzie awans do pierwszej ósemki.

Legalny bukmacher Lvbet, który jest także głównym sponsorem Wisły, ma w swojej ofercie kilka ciekawych zakładów okresowych. Jednym z nich są zakłady na mistrzostwo w nadchodzącym sezonie. Tutaj kurs na mistrzowski tytuł dla Wisły wynosi 34.00. Większe szanse Lvbet daje aż ośmiu innym zespołom. Do największych faworytów zaliczane są zespoły Legii Warszaw (2.20), Lechii Gdańsk (5.00) i Lecha Poznań (8.00).

W ofercie Lvbet znajdziemy również kursy na znalezienie się na podium ligowej tabeli na koniec sezonu. Kurs na miejsce Wisły w pierwszej trójce tabeli wynosi 6.00.

W pierwszym ligowym meczu nowego sezonu wiślakom przyjdzie się zmierzyć u siebie ze Śląskiem Wrocław. Lvbet minimalnie większe szanse na wygraną w tym spotkaniu daje Wiśle (kurs 2.55). Wygrana Śląska wyceniana jest aktualnie na 2.70, natomiast remis na 3.35.

To tylko jeden zakładów w bardzo bogatej ofercie Lvbet na sobotnie spotkanie przy ulicy Reymonta.

Bonus 50 zł od Lvbet dla posiadaczy karnetów

Zakupiłeś karnet na rundę jesienną lub cały sezon? Lvbet dla wszystkich karnetowiczów przygotował specjalną ofertę, dzięki której mogą odebrać bonus na grę w wysokości 50 zł?

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej promocji? Wystarczy wysłać na adres [email protected] zdjęcie swojego karnetu imiennego na mecze Wisły w sezonie 2019/20, w tytule maila wpisując Karnet Wisła Kraków.

Bonus w wysokości 50 zł będzie ważny 30 dni i podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1,75 (wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy). Bonus nie może być użyty w połączeniu z żadną inną promocją.

Bonus do 200 zł od Lvbet za dokonanie depozytu

W najnowszej ofercie legalnego bukmachera Lvbet można otrzymać bonus w wysokości do 200 zł! Na czym polega akcja? Dokonując depozytu w wysokości minimum 25 zł otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x25”.

Oznacza to, że przy wpłacie 400 zł otrzymasz od Lvbet bonus o równowartości 200 zł (bonus 8 zł z mnożnikiem kursu x25).

Odbierz bonus od Lvbet

Aby skorzystać z przyznanego bonusu, należy przygotować swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia z kursem łącznym minimum 2.50 oraz kursem na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe, aktywować na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego “x25”, a następnie postawić swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

Warto pamiętać, że kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.