W poniedziałek koncert “Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Zbudujemy boisko Akademii!

0
1573

Już w najbliższy poniedziałek, w hali Wisły, odbędzie się charytatywny koncert ponad podziałami “Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Całość wpływów z biletów zostanie przeznaczona na budowę boiska przy ulicy Reymonta 22 dla Akademii Piłkarskiej Wisły.

Idea wielkiego koncertu charytatywnego “Gwiazdy dla Białej Gwiazdy” powstała z inicjatywy Socios Wisła Kraków, Especto Agencja Eventowa oraz Fundacja Polish Heritage. W kryzysowym dla krakowskiego klubu momencie, kiedy cała wiślacka społeczność włączyła się w akcję pomocy, zaangażowane podmioty chciały pokazać, że nie zapominają również o przyszłości Białej Gwiazdy – Akademii Piłkarskiej Wisły.

Na koncercie 8 kwietnia wystąpią: Enej, Andrzej Sikorowski, happysad, Jamal, Abradab Oficjalny Profil, Marcin Daniec i Sonbird. Bilety będą dostępne na going.pl już od piątku (15.03) od godziny 15.00, w cenie 100 zł dla osób dorosłych oraz 50 zł dla dzieci do lat 10. Dzięki sponsorom, całość dochodu z biletów zostanie przekazana na budowę boiska dla Akademia Piłkarska Wisła Kraków.

Kup bilet na koncert “Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”