Wisła Kraków pokonała w spotkaniu 26. kolejki polskiej ekstraklasy 3:2 Cracovię. Po zakończeniu tego starcia w rozmowie z klubową telewizją radości z tego powodu nie ukrywał Vukan Savicević, który zimą zasilił szeregi „Białej Gwiazdy”.

Jakub Błaszczykowski w jedenastce kolejki Ekstraklasy SA

– Myślę, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Atmosfera była niesamowita. Chciałbym przy okazji podziękować naszym kibicom, którzy byli naszym niesamowitym dwunastym zawodnikiem – powiedział zawodnik przed kamerą telewizji Wisły Kraków.

W środku pola Savicević gra obok Vullneta Bashy. 25-latek zabrał głos na temat współpracy ze Szwajcarem.

– Vullnet to bardzo dobry zawodnik, jednocześnie bardzo doświadczony. Jest dobrze wyszkolony technicznie. Nasza współpraca układa się dobrze. Oczywiście są pewne rzeczy, które mogą lepiej funkcjonować i na pewno będziemy nad tym pracować – mówił Savicević.

Savicević wypowiedział się też na temat samej rywalizacji z „Pasami”. – Nie znałem wcześniej tej drużyny, ale trafiły do mnie ostatnio wywiady z ich trenerem i kilka prowokacji. My odpowiedzieliśmy na nie na boisku, pokazując kto rządzi w Krakowie – skwitował Serb urodzony w Belgradzie.