Зміни у складі Вісла Краків
Бартош Бонк приєднується до тренерського штабу краківської Вісли в якості асистента.
Бартош Бенк приєднується до тренерського штабу «Вісли Краків» на посаді асистента. Домінік Дидула залишає R22, вирішивши не продовжувати роботу в клубі та обрати інший кар'єрний шлях.
Бартош Бонк нещодавно керував резервним складом «Білої Зірки». Раніше він був помічником тренера Маріуша Йопа у краківській «Вісла II». 29-річний гравець, який має тренерські ліцензії УЄФА А та УЄФА Elite Youth A, розпочав свою кар'єру в клубі «Реймонт» у 2015 році та здобув досвід в академії «Вісли», тренуючи такі команди, як команди U-14 та CLJ U15.
Домінік Дидула двічі грав за клуб R22. Спочатку, з 2016 року, він був співзасновником команд Академії як аналітик і асистент, а потім приєднався до основної команди у серпні 2019 року. У червні 2022 року він ненадовго розлучився з Віслою, почавши працювати з молодіжною командою U18. Через кілька місяців він приєднався до нової команди Вісли як скаут, а потім повернувся до тренерського штабу. Матч #WISODR стане його останнім у цій ролі з R22.
Бажаємо тренеру Бартошу Бонку успіхів і тримаємо пальці за Домініка Дидулу на його новому місці!
