Зволінський: Ми проявили чудовий характер

Кубок Польщі розпочався для «Вісли» добре, вона забезпечила собі вихід до 1/8 фіналу Кубка тисячі команд, перемігши «Сярку» з Тарнобжега з рахунком 3:2.

Zdjęcie: Zwoliński: Wykazaliśmy się dużym charakterem

Кубок Польщі розпочався добре для «Вісли» з Кракова, яка забезпечила собі місце у 1/8 фіналу Кубка тисячі команд, перемігши «Сярку» з Тарнобжега з рахунком 3:2. Після матчу ми поспілкувалися з одним із авторів голів, Лукашем Зволінським.

«Як би це підсумувати? Ми точно очікували важкого матчу. Можливо, не такого важкого, але зрештою, головне — це результат і перемога. У попередньому раунді багато претендентів на перемогу в Кубку Польщі вибули, тому нам довелося враховувати, що це справді був нелегкий матч. Зрештою, ми показали чудовий характер», — почав він.

Вісла Краків здобула перемогу в попередньому розіграші Кубка Польщі. Чи вплинула ця думка на настрій гравців перед матчем? «Ні, і я б не трактував це так. Така думка мотивує суперника, тому що кожен тренер хоче, щоб його гравці показали себе якнайкраще. Це мотивація для команд, які протистоять нам. У Кубку Польщі ніколи не буває легких матчів, тому що один матч може вирішити все», – сказав він.

Краківська команда не була застрахована від помилок у своєму матчі з «Сяркою». «Ми, звичайно, не можемо дозволити собі так швидко пропустити гол. Ми забиваємо, щоб зробити рахунок 2:0, ми хочемо зробити третій чи четвертий, а потім пропускаємо протягом тридцяти секунд. Нам потрібно над цим попрацювати. Нам доведеться проаналізувати це та зробити висновки. Ми не можемо робити помилки, які дозволяють супернику швидко повернутися в гру та забити гол. Ми хочемо грати в атаці, ми хочемо атакувати та створювати якомога більше моментів і забивати голи», – додав він.

Лукаш Зволінський був одним із бомбардирів у Тарнобжезі. «Я дуже радий, що зміг зробити свій внесок у перемогу. Завжди приємно забивати, особливо в такому важливому матчі, але найголовніше, що ми всі пройшли далі як команда», – підсумував він.

Вболівальникам «Вісли» знову заборонили вхід на стадіон, але цього разу вони прийшли підтримати команду. Команда знову спробувала висловити свою підтримку та солідарність. Чи стане цей жест для вас постійним? «Вболівальники неймовірно важливі для нас, навіть якщо вони не можуть бути на трибунах. Ми відчуваємо їхню підтримку на кожному кроці, і той факт, що вони приходять на стадіон, показує, наскільки глибоко вони пов’язані з командою», – наголосив Зволінський. «Кожен матч без уболівальників, безумовно, важчий, але їхня присутність, навіть за огорожею, дає нам додаткову мотивацію. Я думаю, що цей ритуал залишиться з нами, поки не зміниться ситуація. Ми хочемо, щоб вони знали, що ми граємо і для них», – підсумував він.