«Вісла» зіграє товариський матч проти «Гутника» Краків
У четвер, 4 липня, «Вісла» зіграє товариський матч проти «Хутніка» з Кракова.
У четвер, 4 липня, «Вісла» Краків зіграє товариський матч проти «Гутника» Краків. Матч не транслюватиметься та не буде доступний для ЗМІ та публіки.
Попередній запис
Sławomir Chmiel повертається до Академії Wisła
Наступний пост
