Покращена післяматчева комунікація #WISARK
Ажіотаж ліги повертається до R22!
Ажіотаж ліги повертається до R22! У понеділок увечері команда під керівництвом Казімєжа Москаля прийматиме Гдиню на стадіоні «Реймонт». Початок матчу проти «Арки Гдині» о 19:00! Разом з Управлінням громадського транспорту Кракова ми посилили роботу громадського транспорту після матчу.
- Cichy Kącik – Miasteczko AGH – по маршруту 139 – Комбінат - 4 автобуси;
- Cichy Kącik – AGH University of Science and Technology - Kawiory – по маршруту 144 – Prądnik Biały 2 автобуси;
- Cichy Kącik – Miasteczko AGH – по маршруту 173 – Nowy Bieżanów Południe - 4 автобуси;
- на маршруті 20 - 2 трамваї;
- вздовж маршруту трамваїв лінії 1 - 2;
- Cichy Koncik – Національний музей – UJ/AST – Площа Всіх Святих по маршруту 8 (через Монте Кассіно – ремонт на Smolki) – Borek Fałęcki - 2 трамваї.
Ми закликаємо вас користуватися громадським транспортом, завдяки якому ви уникнете заторів і набагато швидше дістанетеся додому.
