Виграш Кубка Польщі
У неділю вдень гравці «Білої Зірки» виграли матч проти «Подгуже» (Краків) в 1/8 фіналу Кубка Польщі MZPN.
У неділю вдень жіноча команда «Біла Зірка» виграла матч 1/8 фіналу Кубка Польщі MZPN проти «Подгуже» з Кракова. Матч завершився з рахунком 4:0.
«У матчі проти Подгуже наша команда домінувала з першої до останньої хвилини, створивши багато гарних моментів. Нам вдалося скористатися чотирма з них і зрештою виграти матч, продемонструвавши наше повне домінування».
Ми хочемо подякувати супернику за гру та побажати йому успіхів у лізі». - підсумував Томаш Калета
Подгуже Краків - Вісла Краків 0:4 (0:2)
Склад «Вісла» Краків: Новак - Маркевич, Домбровська, Киселевська (Нємчицька), Муха (Фричек) - Кокошка, Горецька, Мікулінська (Покорняк), Корчек (Сівек) - Скібінська, Куцель (Бендковська)
Голи за «Віслу»: Домбровська 28', Скібінська 30', Бендковська 67', Немчицька 89'
