Покращена післяматчева комунікація #WISSPA

Краків Вісла у четвер, 15 серпня о 19:00.

Zdjęcie: Wzmocniona komunikacja po meczu #WISSPA

Вісла Краків розпочне змагання у четвер, 15 серпня, о 20:30 матчем-відповіддю проти «Спартака» з Трнави в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій. Разом з Управлінням громадського транспорту Кракова ми подбали про зміцнення комунікації після зустрічі.

- Cichy Kącik – Miasteczko AGH – по маршруту 139 – Комбінат - 4 автобуси;

- Cichy Kącik – AGH University of Science and Technology - Kawiory – по маршруту 144 – Prądnik Biały 2 автобуси;

- Cichy Kącik – Miasteczko AGH – по маршруту 173 – Nowy Bieżanów Południe - 4 автобуси;

- на маршруті 20 - 2 трамваї;

- вздовж маршруту трамваїв лінії 1 - 2;

- Cichy Koncik – Національний музей – UJ/AST – Площа Всіх Святих по маршруту 8 (через Монте Кассіно – ремонт на Smolki) – Borek Fałęcki - 2 трамваї.

Ми закликаємо вас користуватися громадським транспортом, завдяки якому ви уникнете заторів і набагато швидше дістанетеся додому.