Гравці "Вісли" розпочали підготовку

Команда «Вісла Краків» розпочала підготовку до сезону 2024/2025 під керівництвом нового тренера – Казімєжа Москаля.

Zdjęcie: Wiślacy rozpoczęli przygotowania

Краківська «Вісла» розпочала підготовку до сезону 2024/2025 під керівництвом нового тренера Казімєжа Москаля. Спочатку гравці зустрілися зі своїм тренером, а потім вийшли на поле в навчальному центрі ORLEN OIL у Мисленіце.

У понеділковому тренуванні взяли участь наступні гравці: Антон Чикхан, Каміль Брода, Миколай Бєганський, Якуб Степак, Патрік Леткевич (воротарі), Якуб Кшижановскі, Джозеф Коллі, Алан Урига, Кацпер Скробанський (захисники), Куба Вишневський, Ігор Сапала, Кароль Дзедзіч, Еніс Фазлагіч, Анхель Баена, Давід Олеярка, Пьотр Старжинський, Патрик Гогол, Кацпер Дуда, Матеуш Млинський, Маріуш Кутва, перевірені Луїс Якобі (півзахисники) та Анхель Родадо (нападник).

Ігор Ласицький та Марко Карбо тренувалися індивідуально , тоді як Гоку, Хесус Альфаро та Бартош Ярох, які повідомили про травми, були відсутні на тренуваннях через стан здоров'я. Бартош Талар (після операції на хрестоподібних зв'язках) та Давід Сот (травма поперекового відділу хребта) продовжують реабілітацію.

Команда тренуватиметься в Мисленіце до четверга, а потім вирушить на табір у Волі Хожеловській.