Урига: Все ще залежить від нас

З наближенням кінця сезону ажіотажу не бракує.

Zdjęcie: Uryga: Wszystko dalej zależy od nas

З наближенням кінця сезону не бракує азарту. 33-й тур не приніс «Віглі» жодних очок і ускладнив їхнє становище в турнірній таблиці. Після матчу проти «Лехії» Гданськ капітан команди Алан Урига поділився своїми думками.

Гнів, депресія, розчарування – саме ці емоції можна було спостерігати в роздягальні «Вісли» після матчу #WISLGD. «Були всі негативні почуття, які можуть виникнути після поразки. Особливо після поразки в такому важливому матчі. Звичайно, я не буду вдаватися в подробиці того, що ми говорили, але можу сказати, що були слова про серйозність ситуації. Зрештою, однак, вони також сказали, що все ще в наших руках. Якщо ми виграємо два останні матчі, ми вийдемо в плей-оф. Все інше залежить від нас», – сказав він.

Чого, на думку захисника, бракувало, щоб зберегти перевагу 2:1 у перерві? «Перш за все, мудрості та розсудливості. Ми забили гол у слабший момент першого тайму. Після гарного старту сталася криза, коли «Лехія» змусила нас захищатися, а потім ми забили, і в той момент ми мали зробити все, щоб не пропустити до перерви. Нам бракувало розумного підходу в ці останні хвилини. Я переконаний, що якби ми пішли на другий тайм з рахунком 2:1, все було б зовсім інакше», – продовжив він.

Друга половина матчу, зокрема перша фаза, виглядала для «Білої Зірки» слабкою. «Все почалося з першої дії, коли «Лехія» відкрила гру довгим пасом. Ми були до цього готові, бо «Лехія» починає гру так само, як і ми. Не знаю, чому нас застали зненацька. Чи це була відсутність послідовності, комунікації чи чогось іншого? Важко сказати. На початку другого тайму ми дали «Лехії» штрафний удар з прямої передачі біля штрафного майданчика. Ця ситуація лише розпалила їх, але трохи схвилювала нас, змусивши нервувати. Здавалося, що нам у роздягальні дали чітке пояснення, як усунути сильні сторони «Лехії» після першого тайму. Нам також дали вказівки, що робити, щоб ми краще просували м'яч. Тому дуже дивно, що перші дії суперників виглядали так, ніби вони більше цього хотіли, були більше зосереджені на перемогу в матчі», – проаналізував він. «Коли ми грали вдесятеро, іноді здавалося, що у нас дуже мало шансів відіграти м'яч. «Лехія» почувалася дуже комфортно, володіючи м'ячем, і не панікувала. Вони контролювали гру протягом тривалого часу. Пізніше, мабуть, дала про себе знати психологія. Ми грали вдвічі більше і програвали два голи, тож що могло бути гірше? П'ятий гол не мав би великого значення. Тож ми кинули все в атаку, сподіваючись ще раз доторкнутися до воріт, і нам це вдалося, але після цього ми не змогли вичавити більше», – додав він.

Наступна серія ігор – виїзний матч проти ГКС Катовіце, який зараз посідає останнє місце. «Не хочу знову бути розмовним, але це ще один фінал. Дуже важливий матч – безсумнівно. Ми знаємо, в якій формі ГКС перебував протягом весни. Вони також добре грали вдома, і ми знаємо про їхні проблеми на виїзді. Після матчу проти Лехії було багато відсутніх гравців, які були ключовими. Джозеф Коллі та Девід Юнка вибули через жовті картки. Бартек Ярох отримав травму. Можливо, троє з чотирьох захисників, які розпочали матч проти Лехії, не зможуть зіграти в Катовіце. На папері все вказує на ГКС, але у нас немає вибору. Ми повинні вийти на поле і навіть не дбати про стиль чи якість, але з характером і серцем ми просто повинні здобути ці три очки. У нас немає права на помилки. Я глибоко вірю, що ця команда, притиснута спиною до стіни, проявить характер і переможе ГКС», – підсумував Алан Урига.